افسران جوان جنگ نرم ایران- Young officers soft war of Iran
 

با معرفی رهنورد به عنوان مغز متفکر اغتشاشات اخیر ایران توسط نشریه فارین پالیسی اجرای پروژه مده‌آ (medea) در ایران تایید شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، چندی پیش این خبرگزاری طی گزارشی از پروژه "مده‌آ " (medea)به عنوان سناریوی جدید جنگ نرم در حوادث پس از انتخابات ایران خبر داد.

در این گزارش به نقش محوری گروهی از دختران و همسران سیاستمداران ایرانی در حوادث و آشوبهای بعد از انتخابات و صحنه گردانی این افراد اشاره شد.

مجله آمریکایی فارین پالیسی در شماره اخیر خود در لیست 100 متفکر جهان، "بن برنانکی " رئیس بانک مرکزی آمریکا را اولین نفر، باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا را دومین نفر و سومین نفر را زهرا رهنورد، همسر میر حسین موسوی، کاندیدای شکست خورده انتخابات دهم ریاست جمهوری، به عنوان مغز متفکر جنبش سبز ایران معرفی کرده است.

انتخاب رهنورد به عنوان مغز متفکر اغتشاشات سبز در ایران مهر تأییدی بر واقعی بودن پروژه "مده‌آ " است.

پروژه مده‌آ همانند پروژه آژاکس ریشه در ادبیات کهن غرب دارد و مانند دکترین پاشنه آشیل، اسب تروا، برگ درخت زیگفرید، آموزه‌ای راهبردی است که بر اساس آن طرحهای استراتژیک تهیه می‌شوند.

مده‌آ داستان دختر پادشاهی است که عاشق دشمن پدر خویش می شود و با کمک به دشمن در اجرای نقشه از پیش طراحی شده به کشور و پدر خود خیانت می‌کند.

در جریان انتخابات شاهد بودیم که دختران و همسران برخی از سیاستمداران با سابقه!!! با صحنه گردانی، اقدام به ایجاد تردید در نتایج انتخابات و تحریک مردم به ایجاد اغتشاش کردند.

زنانی که سیاست را نه عرصه‌ای برای خدمت به کشور، بلکه عرصه‌ای برای جاه‌ طلبی‌های سیاسی یافته‌اند.

خط زنانه اغتشاشات اخیر تنها در حوزه داخلی فعال نبود، بلکه در حوزه خارجی نیز شیرین عبادی، ژیلا بنی یعقوب(برنده جایزه جهانی موسوم به آزادی در بیان سال 2009) ، نازنین بنیادی، شیرین نشاط (سازنده فیلم زنان بدون مردان که روایتی از نقش زنان در جریان کودتای 28 مرداد 1332 است)، زهرا امیر ابراهیمی (بازیگر تئاتر ضد ایرانی رویای طاهرگان خاموش) و بسیاری دیگر از مده‌آهای ایرانی حضور دارند.

نقش زنان در موضوعاتی از این دست در تاریخ ایران مسبوق به سابقه است چنانکه می توان به مهدعلیا مادر ناصرالدین شاه که قتل امیر کبیر را زمینه چینی کرد و اشرف پهلوی که نقش مهمی در کودتای 28 مرداد داشت اشاره کرد.

مده‌آی ایرانی نیز طبق تصریح نشریه فارین پالیسی، در کودتای مخملی ایران نقش مغز متفکر را داشته است.

نوشته شده در تاريخ ۱۳۸۸/٩/۱٠ توسط commander
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک | بازپخش : بانک جامع قالب های فارسی