بزودی؛ پاسخ دندان‌شکن سپاه به تروریست ها

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه مطمئنا خون شهید شوشتری روی زمین نخواهد ماند، تاکید کرد: راه این شهید عزیز را دنبال خواهیم کرد و با سرکوب و دستگیری ضد انقلاب در هر نقطه‌ای پاسخ دندان شکنی به استکبار جهانی و ایادی داخلی آن خواهیم داد.

به گزارش فارس، سردار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه، در حاشیه مراسم چهلمین روز شهادت سردار شوشتری و همراهانش که صبح امروز در حسینه حضرت زهرا(س) نیروی هوافضای سپاه برگزار شد، با بیان اینکه امروز برای تجدید عهد و پیمان با خون شهدای عزیزمان جمع شده‌ایم، اظهار داشت: خون این شهیدان در حقیقت همان راهی است که امام حسین (ع) و یارانش در طول تاریخ طی کرده‌اند و باید این راه را ادامه دهیم.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه هم‌چنین خود را شاگردی از شاگردان سردار شهید شوشتری عنوان کرد و افزود: این شهید بزرگوار در مباحث نظامی و ارتباطی صاحب نظر و ایده بود و وقتی به یک میدان وارد می‌شد تمام کسانی که نظامی بودند و ادعا داشتند کم می‌آوردند.

سردار عراقی همچنین درخصوص اشراف اطلاعاتی شهید شوشتری بر مباحث نظامی نیز گفت: ایشان در مورد مسائل مربوط به قبضه توپ مانند یک فرمانده سوال‌های تخصصی می‌کرد، اما ناشناخته ماند و حتی ما پاسداران نیز او را نشناختیم.

وی ادامه داد: با وجود این که سردار شهید شوشتری 62 ساله بود، در تمام تحرکات و عملیاتی نظامی از اکثر جوانها جلوتر بود و سرزمین ایران را مانند کف دستش می‌شناخت.

وی خاطرنشان کرد: با شهادت شهید شوشتری ثلمه‌ای به اسلام، سپاه و نیروهای مسلح وارد شد که جای آن به هیچ وجه پرشدنی نیست.

اما مطمئنا خون شهید شوشتری روی زمین نخواهد ماند و همه‌ دلاورمردان نظامی، ارتشی، سپاهی و نیروی انتظامی و نیز برادران وزارت دفاع و همه‌ دلسوزان انقلاب و کسانی که دل در گرو امامت و ولایت دارند، خون این شهید را دنبال خواهند کرد و با سرکوب و دستگیری ضد انقلاب در هر نقطه‌ای به زودی پاسخ دندان‌شکنی به استکبار جهانی و ایادی داخلی آن خواهند داد.

/ 0 نظر / 5 بازدید