سایت" یاهو"به معرفی اغتشاشگران روی آورد

سایت" یاهو" به معرفی اغتشاشگران روی آورد.

ایران گلوبال نوشت؛ سایت یاهو اطلاعات 200 هزار کاربر خود راکه در میان آنها آدرس برخی اعضای اپوزیسیون و شرکت کنندگان در تظاهرات علیه رژیم وجود دارد به مقامات ایرانی تحویل می‏دهد.

براساس اخبار منتشره در برخی از پایگاه‏های اینترنتی ضدانقلاب، سایت«بالاترین» که تا پیش از این به یکی از بازارمکاره های سازمان های جاسوسی غرب برای شایعه پراکنی، فریب و تحریک به آشوبگری تبدیل شده بود، اکنون به یکی از تورهای اطلاعاتی ایران برای بازداشت فتنه گران و تحریک کنندگان آشوب تبدیل شده است.

ماجرا به جایی رسیده که حتی خود سایت بالاترین نیز هشدار داده که دیگر محیط امنی برای سرویس دهی به آشوبگران نیست.

این سایت و شبکه های همسو با آن اعلام کرده اند «با وجود توانایی ایران برای فیلتر کردن هر سایت- حتی جدید التأسیس- در کمتر از 3 ساعت و با وجود اینکه بالاترین پیش از این فیلتر شده بود، اکنون این سایت مدتی است فیلتر نمی شود و احتمالاً برای شناسایی فعالان سایت مورد استفاده قرار می گیرد. مراقب باشید برخی فیلتر شکن ها آی پی شما را عوض نمی کند و برای وبلاگ نویسی امن نیستند. به بقیه هم هشدار دهید. حتماً رژیم هدف مهمی از رفع فیلتر بالاترین دارد.»!

از سوی دیگر سایت ضدانقلابی ایران گلوبال مدعی شد «یاهو» نیز دیگر امنیت ندارد و مسئولان این شرکت برای ادامه فعالیت در ایران حاضر شده اند اطلاعات 200 هزار کاربر را به مقامات ایرانی تحویل دهند که در میان آنها آدرس برخی اعضای اپوزیسیون و شرکت کنندگان در تظاهرات علیه رژیم وجود دارد.

ایران گلوبال می افزاید: آدرس مخالفانی که در یاهو Account هستند طی چند ساعت در اختیار مخابرات ایران قرار گرفته!

/ 0 نظر / 7 بازدید