میرحسین:عکس‌های منتظری در سراسر کشور جمع شود

 

این تصاویر مربوط است به بخش‌نامه‌ی آقایان میرحسین موسوی و عبدالله نوری، مبنی بر جمع آوری تصاویر و عکس‌های آقای منتظری از نهادها و ادارات و سازمان‌های دولتی. هیچ توضیح اضافی برای این بخش‌نامه‌ها لازم نیست، چون هر دوی آنها به خوبی گویا است. نکته اینجاست که صادر کنندگان این بخش‌نامه‌ها هر دو از مدعیان خط امام هستند. مخصوصا آقای موسوی که هنوز هم خودش را نخست وزیر امام می‌داند و منت آن سالها را بر سر مردم می‌گذارد.

از دو حال خارج نیست و شکل سومی هم وجود ندارد. مدعیان خط امام، یا هنوز به امام وفادارند و به دستورات و نصایح و سفارشات و وصیت‌نامه‌اش پایبندند و یا اینکه به مرور زمان به این نتیجه رسیده‌اند که بعضی از دستورات امام خمینی، اشتباه بوده و آنها را باید کنار گذاشت! اگر ادعا می‌کنند که هنوز به امام و خط امام وفادار هستند، پس چرا رفتار امروزشان چیز دیگری را نشان می‌دهد؟ و اگر بعضی تصمیمات امام را قبول ندارند، که با ادعای خط امامی بودن‌شان منافات دارد!این تناقض را چطور حل می‌کنند؟! معنای وفاداری به امام و خط امامی بودن فقط این نیست که هرکجا به نفعمان باشد، خودمان را یار و یاور همیشگی امام و فرزند محبوب و نخست وزیر امام بنامیم، اما وقت عمل که شد، عکس دستورات امام عمل کنیم و با دشمنان و مخالفانش متحد شویم!

 

 

 

 

 

/ 5 نظر / 4 بازدید
محدثه السادات

سلام دوست من. خیلی مدرک عالی بود ولی چون موسوی دچار بیماری توهم شده این مدارک فراموششان گشته.[ناراحت] با تبادل لینک موافقید؟

سعید

ای آقا این حضرات سبز اگه لازم باشه هر روز 24 بار چرخش های 180 درجه ای میکنند اینها همانند کشتی های بزرگی هستند که بادبانی هستند و طبق وزش باد منافع حرکت نیکنند آگاه باشید حسین (ع) را منتظران بی بصیرتش کشتند ! (یا صاحب الزمان)

دانشجو

سايت جنبش راه سبز (جرس) شيطان پرست از آب درآمد + عکس : http://daneshjoo-news.persianblog.ir/post/1043

روزنامه نویس

سلام دمتون گرم افسران جوان. من دانشجوی رشته ارتباطات هستم.میخواستم بدونم منم میتونم به جمعتون بپیوندم؟ مییخوام کمکی کرده باشم.

نرگس منتظر

سلام دوست عزیز. ما نفهمیدیم اینها چی می خواهند[تعجب]