خبر‌های خوش جنگ نرم ایران در راه است

قائم مقام وزیر اطلاعات گفت:‌ در حال حاضر دشمن با ایجاد فضای مجازی و صرف بودجه‌های سنگین به دنبال پیروزی در جنگ نرم است اما طی روزهای آتی خبرهای مسرت‌بخشی از پیروزی ایران در این جنگ نرم اعلام خواهیم کرد.

به گزارش شبکه ایران، قائم مقام وزیر اطلاعات در همایش استراتژی رسانه‌های داخلی مقابل جنگ نرم با اعلام این مطلب گفت: طومار پرونده‌های جنگ نرم در ایران که از سوی دشمنان ایران باز شده بود به زودی بسته خواهد شد و ایران موفقیت جنگ نرم را از اسرائیل، آمریکا و انگلیس خواهد گرفت.

این مقام مسئول اظهار داشت: جنگ نرم ابعاد مختلف و قابل بررسی دارد و اصولاً یکی از پایه‌های این جنگ بیگانگان هستند.

قائم مقام وزیر اطلاعات ادامه داد: بشر از ابتدا تاکنون انواع جنگ‌های مختلف را تجربه کرده است که ملموس‌ترین آن جنگ نظامی است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه ایران در سال 59 جنگ نظامی و جنگ امنیتی را تجربه کرده و از آنها با موفقیت بیرون آمده است اظهار داشت: مهمترین هدف جنگ نرم که یک جنگ تمام عیار است، سقوط حاکمیت ملی و نشاندن حاکمیت وابسته است اما باید به خاطر داشته باشیم در برخی از جنگ‌ها مهمترین هدف به دست گرفتن برخی از کشورهای مورد نظر یا حاکمیت آن کشور است تا بدین وسیله دشمن بتواند کشور آسیب خورده را در راستای اهداف خود هدایت کرده و آنان را ملزم به پذیرش خواسته‌های خود کند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در جنگ نرم تغییر سیاست‌ها یکی دیگر از اهداف است زیرا این امر می‌تواند سایر سیاست‌های دشمن را تضمین کند.

وی گفت: در جنگ نرم فلش اصلی به سمت تغییر سیاست‌هاست.

قائم مقام وزیر اطلاعات از تهاجم فرهنگی و ایجاد فساد اقتصادی و اخلاقی در بین مدیران و جامعه به عنوان دو مؤلفه برای ایجاد جنگ نرم نام برد و اذعان داشت: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی از تهاجم فرهنگی، شبیخون و ناتو فرهنگی و همچنین فساد اقتصادی به عنوان دو ریشه ایجاد جنگ نرم یاد کرده و خواستار مقابله با آن شده‌اند.
وی با اشاره به وقوع حوادث اخیر تصریح کرد: پایه‌های این حوادث از قبل برنامه ریزی شده و دشمن پیشاپیش در صدد نفوذ در طیف‌های مختلف برآمد.

وی گفت: ممکن است عده‌ای طبق تحلیل‌های خود معتقد باشند که جنگ نرم در ایران عملی نخواهد بود اما دشمنان ما بر اساس اطلاعات، ارزیابی‌ها و تحلیل‌هایشان برای کشور ما طراحی و تصمیم گیری می‌کنند و کاری به تحلیل‌های داخلی ما ندارند.

این مقام مسئول اذعان داشت: در جنگ نرم دشمن سعی می‌کند تا بتواند در بین کادرهای حاکمیت نفوذ کرده و منابعی را برای خود جذب کند و سپس با هدف قرار دادن جامعه، در متن آن ایجاد موج کرده و از سوی منابع حاکمیتی خود بر آن غلبه می‌کند.

وی گفت: عده‌ای در آمریکا و انگلیس با هدایت‌های خود خواسته‌اند در داخل یک اقلیت را در نقش اکثریت به نمایش درآورند و آن فرصت انتخابات بود که مردم در آستانه تحریک و تأثیرپذیری بودند. در این شرایط بهترین حرف آنان برای انجام این کار شایعه «تقلب در انتخابات» بود.

قائم مقام وزیر اطلاعات ادامه داد: تلاش و مقابله با حربه‌های دشمن برای ایجاد جنگ نرم در کشور به نتیجه رسیده و طومار جنگ نرم در ایران بسته خواهد شد.

وی افزود: مهمترین هدف جنگ نرم، سقوط حاکمیت ملی و نشاندن حاکمیت وابسته است.

/ 0 نظر / 10 بازدید