حضور چشم‌گیر 4000 دانشجو در دانشگاه تهران

4 هزار نفر از دانشجویان دانشگاه تهران با حضور چشمگیر در مراسم بزرگداشت روز دانشجو باردیگر با آرمان‌های نظام و انقلاب بیعت کردند.

 نزدیک به 4 هزار نفر از دانشجویان دانشگاه تهران در ادامه تجمع خود که به مناسبت روز دانشجو در این دانشگاه برگزار کردند، پس از اقامه نماز ظهر و عصر، با شعارهایی همچون "علمدار ولایت، دانشجویان فدایت "‌، " مرگ بر منافق "، "منافق حیا کن، دانشگاه را رها کن "، "خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست "، "مرگ بر آمریکا "‌و " مرگ بر اسرائیل " به سمت سردر اصلی دانشگاه تهران حرکت کرده و پس از آن به سمت سردر اصلی دانشگاه فنی به حرکت خود ادامه دادند.

در مقابل سردر دانشکده فنی حدود 300 نفر از طرفداران موسوی جمع شده بودند که دانشجویان ولایی دانشگاه تهران دور آنها به شکل یک نیم‌دایره جمع حلقه زده و طرفداران کاندیدای شکست خورده در میان آنها محصور شدند.

در این میان هواداران موسوی با شعار "یاحسین، میرحسین " قصد عرض اندام داشتند که دانشجویان ولایتمدار دانشگاه تهران با شعارهایی همچون "مرگ بر مزدور ماهواره‌ای "، "موسوی دروغگو تاریخ تولدت کو "‌ و "علمدار ولایت دانشجویان فدایت "‌ طرفداران موسوی را از صحنه کنار زده و به سمت دانشکده فنی حرکت کردند.

بنابر این گزارش در این بین درگیری‌های محدودی بین دانشجویان ولایتمدار دانشگاه تهران و طرفداران موسوی رخ داد.

/ 0 نظر / 4 بازدید