کروبی دست‌بردار نیست

او که در ماه های اخیر از سوی اطرافیانش با عنوان "آیت‏الله" مورد خطاب قرار می گیرد، با وجود اشتباه فاحشی که در نقل یکی از مشهورترین آیات قرآن در ابتدای اولین پیامش کرد، این بار هم آیه‌ مشهور استرجاع را اشتباه نوشت تا تردیدها درباره پایه و سطح علمی وی جدی تر از گذشته شود.

به گزارش شبکه ایران، مهدی کروبی که در شش ماه اخیر تمام سابقه انقلابی خود را با بیانیه ها و مواضع تندش زیر سوال برده است، طی 3 روز گذشته هم، 2 بیانیه موهن علیه مردم و مسئولان ایران اسلامی صادر کرده تا ثابت کند که علاقه ای به بازگشت به چارچوب نظام و راه امام خمینی(ره) ندارد.

او که در ماه های اخیر از سوی اطرافیانش با عنوان "آیت‏الله" مورد خطاب قرار می گیرد، با وجود اشتباه فاحشی که در نقل یکی از مشهورترین آیات قرآن در ابتدای اولین پیامش کرد، این بار هم آیه‌ مشهور استرجاع را اشتباه نوشت تا تردیدها درباره پایه و سطح علمی وی جدی تر از گذشته شود.

وی در این پیام که به بهانه تسلیت به میر حسین موسوی در پی کشته شدن خواهرزاده‏اش صادر کرده، باز هم به اهانت و فحاشی علیه نظام و مردم پرداخت و بر اشتباه سخیف خود مبنی بر قرار دادن آیه "انا لله و انا الیه الراجعون"! در صدر بیانیه خود را اصرار کرد.

کروبی بدون اشاره به اسناد موجود درباره ترور خواهر زاده موسوی، او و دیگر کشته های روز عاشورا را "شهید راه مبارزه با دروغ و طلب حق" نامید و آرمان آنان را همان "آرمان نهضت حسینی" خواند.

او در ادامه این پیام جالب، مردم و مسئولان ایران اسلامی که با هتک حرمت فرقه سبز در روز عاشورا مقابله کرده اند را، "دشمنان حق و آزادی" اسم نهاده و مدعی شده که آنان "از باده قدرت چنان مست شده‌اند که دیگر حرمتی نیز برای عاشورا و عزاداران حسینی قائل نیستند."

مهدی کروبی همچنین همانند بیانیه اول خود، آشوبگران روز عاشورا را که با کف و سوت به شعار علیه مقدسات دینی پرداختند، "شیعه حسینی" نامیده و اقدام عزادارانی را که صرفا با حضور در خیابانها و بیان شعارهای انقلابی مانع آنها ادامه هتک حرمت مقدسات شدند را " وحشیانه" دانسته است.

گفتنی است، کروبی در جریان جسارت گروه سبز به امام راحل هم، به جای محکوم کردن رفتار اغتشاشاگران در پاره کردن عکس امام(ره)، فیلم‌هایی که از وقایع ۱۶ آذر از صدا و سیما پخش شد را، مونتاژ دانست و رسانه ملی را به "تفرقه پراکنی و توهین مسلم به امام" متهم کرد.

گفته می شود که شیخ اصلاحات از ماه های گذشته با اتخاذ مواضع افراطی در تلاش است که زمینه دستگیری خود را فراهم کند اما وی تاکنون در دستیابی به این هدف ناکام بوده است.

روزنامه جوان هم امروز گزارش داد که اخیرا طرح شایعه دستگیری کروبی در جلسه خانوادگی کروبی و همسرش(فاطمه کروبی) و برخی از فرزندانشان از جمله حسین و علی ریخته شده است.

این شایعه روز 3شنبه با استفاده از شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر و نیز سرویس پیام کوتاه به سرعت در میان مردم پخش شد که باعث انبساط خاطر مردم شده است.

/ 1 نظر / 5 بازدید
رایحه علوی

سلام بهتره این مردک یه بار دیگه دوره جامع المقدمات رو بگذرونه .. مرتیکه خرفت رو اگر به من بدن با عمامه اش اعدامش میکنم ... تا اون باشه از این غلطا نکنه ... شنیدم با موسوی تشریف بردن مازندران [نیشخند] یاعلی