شکست پروژه حامیان موسوی در دانشگاه شریف

تلاش حامیان موسوی برای اخلال در روند برگزاری امتحانات دانشگاه صنعتی شریف ناکام ماند.

به گزارش فارس، ساعت 11 امروز شنبه و درحالی که دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف طبق معمول در امتحانات پایان ترم شرکت می‌کردند، تعداد 30 نفر از حامیان موسوی مقابل تالارهای محل برگزاری امتحانات این دانشگاه تجمع کردند.

حامیان موسوی که در تکاپوی یک ماهه اخیر با تبلیغات گسترده پروژه اخلال در امتحانات دانشگاه‌ها را در دستور کار خود قرار داده بودند و هفته گذشته برای به اجرای این پروژه در دانشگاه صنعتی شریف به تهدید دانشجویان روی آورده بودند، امروز با تجمع در مقابل محل‌های برگزاری امتحانات این دانشگاه و با ایجاد مزاحمت برای دانشجویان سعی در جلوگیری از برگزاری امتحانات دانشگاه صنعتی شریف داشتند.

حامیان موسوی که شعارهایی از جمله «دانشجوی زندانی آزاد باید گردد» سر می‌دادند و شعر «یار دبستانی من» را می‌خواندند، با سر دادن شعار «دانشجوی باغیرت، به جمع ما بپیوند» سعی در همراه کردن دانشجویان داشتند اما دانشجویان بدون توجه به هیاهوی این عده قلیل در محل برگزاری امتحان حاضر شدند.

حامیان موسوی در پی بی‌توجهی دانشجویان به التماس‌های آنان مجبور به ترک محل شدند.

به گزارش فارس، پس از آنکه حامیان موسوی در 13 آبان و 16 آذر در التهاب‌آفرینی در فضای دانشگاه صنعتی شریف ناکام ماندند و نتوانستند دانشجویان را با خود همراه کنند و دانشجویان نیز با واکنشی‌ غیرتمندانه در مقابل آنها ایستادند ، حامیان موسوی این‌بار به رفتارهای سخیفی از جمله تهدید دانشجویان روی آوردند و گفته‌اند اگر دانشجویان در امتحانات شرکت کنند برگه‌های امتحانی را از زیر دست آنها می‌کشند تا با این کار موجبات تعطیلی امتحانات را فراهم کنند.

اما وثوقی وحدت معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف در گفتگو با فارس، با اشاره به برگزاری امتحانات پایان ترم این دانشگاه طبق معمول اظهار داشت: امتحانات دانشگاه صنعتی شریف طبق تقویم آموزشی دانشگاه از یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود و امتحانات به تعویق نخواهد افتاد.

وی با بیان اینکه دلیلی برای تعطیلی امتحانات وجود ندارد، افزود: قبلاً هم اعلام کرده بودیم که هر فردی بخواهد در روند برگزاری امتحانات مزاحمت و خللی ایجاد کند، با او به شدت برخورد می‌کنیم.

/ 0 نظر / 7 بازدید