رپرتاژ جندالشیطان برای منافقین

به گزارش زاهدان با توجه به درگیری اخیر تعدادی از خانواده‌های ایرانی‌های بازداشت شده در اردوگاه اشرف با تعدادی از عوامل گروهک منافقین در کنار این اردودگاه، پایگاه های خبری جندالشیطان با انتشار خبری مستقیم از داخل پادگان اشرف از مظلومیت های منافقین مطلب منتشر کردند!

جنایتکاران جندالشیطاناین پایگاه های خبری گروهک با انتشار مطالبی با لینک مستقیم از پایگاه خبری منافقین از این گروه حمایت رسانه ای کردند و با انتشار اخباری مدعی شدند تعداد زیادی از منافقین زخمی شده اند.

پایگاه های خبری جندالشیطان عشایر عراقی را که به کمک خانواده های قربانی بازداشت شده دراردوگاه اشرف آمده بودند را مزدوران رژیم ایران نامیدند و برای منافقین مجروح شده ابراز نگرانی کردند.

طی دو سال اخیر ارتباط و همکاری منافقین با گروهک جندالشیطان به شدت زیاد شده و عوامل این دو گروه به صورت مرتب با هم نشست های را داشته اند.

این در حالیست که در زمان ریاست عبدالمالک بر جندالشیطان وی با صدور بیانیه ای رسمی از سازمان منافقین حمایت کرد.

در همین حال پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه العالم گزارش داد: خانواده‌های ایرانی‌های بازداشت شده در اردوگاه اشرف، جمعه بار دیگر مقابل این اردوگاه تجمع کرده و خواستار آزادی آنها شدند.

خبرنگار شبکه العالم گزارش داد که در جریان تجمع این خانواده‌ها، عناصر گروهک تروریستی منافقین، تلاش کردند با استفاده از زور و پرتاب اشیاء مختلف، این خانواده‌ها را متفرق کنند که در جریان این اقدامات تیم خبرنگاری شبکه العالم که برای گزارش این تجمع در صحنه حضور داشت، مورد حمله قرار گرفت.

عشایر عراقی هم با حضور در این تظاهرات خواهان بسته شدن اردوگاه اشرف واقع دراستان دیالی و اخراج گروهک تروریستی منافقین از کشورشان شدند. همچنین شمار بسیاری از خانواده‌های عراقی از استان‌های مختلف از جمله بصره در جنوب این کشور و حتی مناطق شمالی برای کمک به خانواده‌های ایرانی که در برابر اردوگاه اشرف تجمع کرده‌اند، به این محل آمدند.

در همین حال عناصر گروهک تروریستی منافقین با پرتاب سنگ و اشیاء دیگر به سوی تظاهرکنندگان شماری از ایرانی‌ها و عراقی‌ها را زخمی کردند.

خبرنگار العالم گزارش داد: منافقین همچنین با حمله به خبرنگاران، آسیب‌های فراوانی به تجهیزات و خودروهایشان وارد کردند. عناصر گروهک تروریستی منافقین علاوه بر پرتاب سنگ و اشیاء مختلف بسوی تجمع کنندگان، به اقداماتی تحریک‌آمیز علیه نیروهای امنیتی عراقی حاضر در اطراف اردوگاه دست زدند و به سوی آنان نیز سنگ پرانی کردند.

نیروهای عراقی هم به دلیل حمله عناصر گروهک تروریستی منافقین سعی کردند تا برای جلوگیری از آسیب دیدن تظاهرکنندگان، آنان را از نزدیک حصار اردوگاه دور کنند.

برخی از تظاهرکنندگان در نتیجه حمله عناصر گروهک تروریستی منافقین آسیب دیده و یا زخمی شده که با خودروهای موجود در محل به بیمارستان بعقوبه و یا حتی بغداد منتقل شدند. بسیاری از تظاهرکنندگان در مصاحبه با خبرنگار العالم، تاکید کردند تا زمانی که دولت عراق به درخواست آنان پاسخ ندهد این محل را ترک نخواهند کرد. آنها همچنین از سازمان ملل متحد و سازمان‌های حقوق بشر خواستند دست از سکوت خود در قبال این موضوع برداشته و به درخواست آنان پاسخ گویند.

بر اساس گزارش خبرنگار العالم، تجمع‌کنندگان در پیامی به سازمان ملل و دیگر سازمان‌های حقوق بشر تاکید کردند که گروهک تروریستی منافقین، گروهکی جنایتکار است که با رژیم بعث و گروه‌های تروریستی در سرکوب و کشتار عراقی‌ها و عملیات انفجاری دست داشته است. تظاهرکنندگان در این پیام که نسخه‌ای از آن به دولت عراق نیز ارسال شده است، درخواست کردند که این گروهک تروریستی هرچه سریعتر از خاک عراق اخراج شود.

هوشیار زیباری وزیر امورخارجه عراق اخیرا در کنفرانس مطبوعاتی مشترکی با سرپرست وزارت امورخارجه ایران، تاکید کرد که حضور گروهک تروریستی منافقین در عراق برخلاف قانون اساسی این کشور است.

زیباری گفت: نوری مالکی نخست وزیر عراق موضوع گروهک تروریستی منافقین را چند بار مورد بحث و بررسی قرار داده است و ما بیش از هر طرف دیگری از شرارت های سازمان های مسلح در خاک خود رنج برده‌ایم.

وی تاکید کرد که گروهک تروریستی منافقین نظیر سایر سازمانهای تروریستی مسلح است، و دولت عراق بر اعمال حاکمیت خود، و اجازه ندادن به هر طرفی یا جریانی برای تحمیل سیاست ها یا رویکردهای خود عزم جدی دارد.

/ 0 نظر / 27 بازدید