خشم‌کاربران اینترنت از اقدام ضداخلاقی فرقه سبز

این فیلم که حاوی صحنه های خشن و ضد اخلاقی فرقه سبز است، با واکنش شدید کاربران اینترنت مواجه شده است.

به گزارش شبکه ایران، حامیان میرحسین موسوی که در روز عاشورا دست به هتک حرمت سیدالشهدا(ع) زدنده اند، در تازه ترین اقدام خود فیلمی از رفتار خشن خود با ماموران انتظامی را با منتشر کرده اند.

در حالیکه آقای موسوی در بیانیه آخر خود، اغتشاشگران روز عاشورا را "مردم خداجوی" نامیده، انتشار این فیلم پرده از هویت واقعی آشوبگران برداشته است.

در این فیلم، عده ای از حامیان آقای موسوی که در حال تخریب اموال عمومی هستند، با مشاهده یکی از مامورین نیروی انتظامی به سوی وی حمله می کنند و پس از ضرب و شتم شدید این مامور، در اقدامی ضد اخلاقی سعی در برهنه کردن او دارند.

این افراد که نمادهای سبز به همراه دارند، همچنین با توهین به این مامور او را تحت فشار قرار می دهند، تا به رهبر انقلاب توهین کند. (به دلیل رفتار غیر اخلاقی آشوبگران که بخشی از آن در این فیلم به نمایش در آمده، و از آنجایی که انتشار آن خلاف اخلاق، قانون و عرف است، شبکه ایران از انتشار آن صرف نظر کرد.)

پس از پخش گوشه ای از رفتار فرقه سبز در هتک حرمت روز عاشورا از رسانه ملی هم، مسئولان صدا و سیما اعلام کردند که این صحنه ها تنها گوشه ای از اقدامات حامیان آقای موسوی در روز عاشورا بوده است و سایر فیلم ها به دلیل غیر اخلاقی بودن و جسارت بی پروا به مقدسات، امکان پخش از رسانه ملی را ندارند.

برخورد حامیان موسوی با مامور نیروی انتظامی به قدری دردناک و خشن است که بر اساس گزارش سایت یوتیوب، این فیلم در میان فیلم هایی جای گرفته است که با محدودیت سنی برای نمایش مواجه هستند.

در حالیکه انتشار این فیلم با واکنش منفی اکثر وبلاگنویسان و کاربران اینترنت همراه و به گفته آنان باعث جریحه دار شدن احساسات و اعتقاداتشان شده است، حامیان فرقه سبز با افتخار این فیلم را به یکدیگر ارسال کرده و از آن به عنوان "یادگار عاشورا" نام می برند!

سایت ضد انقلابی بالاترین که توسط جمعی از سیاسیون فراری در کانادا مدیریت می شود، محل اصلی انتشار این فیلم ضد اخلاقی است.

پیش از این نیز علیرضا سلیمی، نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی، با نقل قول از یک طلبه جوان که در روز عاشورا در حال رفتن به سمت دانشگاه شریف بوده است، از رفتار غیراخلاقی عوامل جریان فتنه در این روز پرده برداشت.

وی به نقل از این طلبه جوان گفت: "عده‌ای از عوامل جریان فتنه با حمل پارچه‌های سبز، پوشش‌های نامناسب و آرایش غلیظ، سوار اتوبوس شده و در رفتاری غیرانسانی و غیر اخلاقی اقدام به نمایش عریان بخشی از اندام خود کرده و به مغازله و اعمال منافی عفت با یکدیگر پرداختند."

با وجود دلایل مختلف مبنی بر عدم اعتقاد بخش زیادی از اعضای فرقه سبز به شعائر دینی، مهدی کروبی و میرحسین موسوی پس از اغتشاشات روز عاشورا، آشوبگران و توهین کنندگان به روز عاشورا را "مردم خداجوی" و "عزاداران حسینی" نامیدند و از برخورد مردم با این افراد ابراز ناراحتی کردند!

آنان همچنین مدعی شدند که فرقه سبز، اخلاق مدار و مخالف خشونت است.

کروبی حتی با توهین به مردم انقلابی تهران، افرادی را که قصد داشتند تا جلوی آشوبگران را بگیرند، "جمعی وحشی" نامید.

با این حال، عده ای از حامیان گروه سبز به صفتی که آقای موسوی برای آنان به کار برد، اعتراض و اعلام کردند که آنان هرگز خداجو نبوده و نیستند.

/ 0 نظر / 8 بازدید