ارسال پیامک‌های دروغ سبز در آستانه 16 آذر از سیستم‌های منافقین

با فرارسیدن 16 آذر، روز دانشجو، موج جدید شایعات که توسط ستادهای سبز اموی تولید می‌شود در حال پخش شدن در جامعه است.

به گزارش فارس، خبرنامه دانشجویان ایران نوشت؛ شایعاتی مبنی بر دستگیری سران اصلاحات و نیز حمله به خوابگاه دانشجویان و دستگیری دانشجویان از جمله این شایعات است که در سایت‌ها و وبلاگ‌های زنجیره‌ای موسوم به سبز در حال گسترش است.

در این میان استفاده از سیستم پیامکی نیز برای گسترش بیش از پیش این شایعات و نیز القای موج وحشت و ترس در راستای اهداف طیف موسوم به سبز(اموی)در میان جامعه در حال رشد عجیبی است.

قابل توجه آنکه در این پیامک‌ها علاوه بر القای دروغ هایی چون دستگیری و فوت مرموز افراد و علمای قم ونیز شکنجه‌های دروغین سعی شده است تا جو خشونت و انتقام را به ویژه در میان دانشجویان ترویج دهد.دریافت این پیامک‌های دروغین توسط دانشجویان تأثیرات روحی بدی به روی دانشجویان و به وِیژه دانشجویان دختر و متعابا خانواده‌های آنان گذاشته است.

اما نکته قابل تأمل به کارگیری از سیستم‌های پیامکی اینترنتی و ماهواره‌ای که عمدتا هزینه‌های سنگینی به دارد، برای ارسال این اکاذیب است.این پیامک‌های دروغ عمدتا در اواسط شب که هنگام استراحت است و از اثرگذاری بیشتری برخوردار است ارسال می‌شود.

از سوی دیگر قابل توجه است در نقاط غربی کشور نیز که این سیستم ارسال پیامک پیش از این در اختیار پادگان اشرف بوده است به تازگی در حال ارسال این پیامک‌ها که در جهت خواسته‌های سران جریان موسوم به سبز است، عمل می‌کند.

پیش از این نیز در زمان انتخابات و پس از آن و نیز 13 آبان شاهد بودیم این موج گسترش اکاذیب از طریق پیامک‌های اسنترنتی و ماهواره‌ای علاوه بر ایجاد جو دروغ و تهمت و ترس در جامعه نارضایتی‌های گسترده‌ای مبنی بر دریافت این پیامک‌ها را به همراه داشت.

لازم به ذکر است، عناصر ضد انقلاب که هر ساله نگاه ویژه‌ای به روز دانشجو دارند، با برنامه‌ریزی خطرناکی برای روز 16 آذر امسال، نوعی "آمپول سمی " را به کشور وارد کرده‌اند تا با کشته‌سازی از میان گروه حامی مهندس موسوی یک سناریو جدید را آغاز کنند. این آمپول‌ها طوری ساخته شده که به محض تزریق به بدن، آسیب جدی از فلج اندام گرفته تا حد مرگ به فرد هدف وارد کند.

/ 0 نظر / 5 بازدید