رد ادعای کروبی از سوی صدا و سیما

مشاور رئیس رسانه ملی و مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما ضمن رد ادعای مهدی کروبی مبنی بر ساختگی بودن تصاویر مربوط به حرمت‌شکنی اغتشاشگران اعلام کرد اصل تصاویر یاد شده در صدا و سیما موجود است

محمود عاطفی در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: اصل تصاویر مربوط به حرمت‌شکنی تصاویر امام خمینی(ره) توسط اغتشاشگران در صداوسیما موجود است و خلاف جوسازی برخی رسانه‌ها هیچ کدام جعلی نیستند.
وی درباره ادعای کروبی مبنی بر ساختگی بودن تصاویر پخش شده از صداوسیما مربوط به حرمت‌شکنی اغتشاشگران نسبت به تصاویر امام راحل(ره) در روز 16 آذر اضافه کرد: تصاویر مربوط به اغتشاشگران موسوم به جنبش سبز که از بخش خبری 20:30 پخش شد، کاملا واقعی و حقیقی است.
وی گفت: هیچ کدام از آن تصاویر مونتاژی نیست و اصل آنها در صداوسیما موجود است.
وی درباره ادعای تفرقه‌انگیزی صداوسیما در وحدت ملی نیز اظهار داشت: بسیار متاسفم برخی کسانی که داعیه پیروی از خط امام (ره) را دارند، چشم و گوش خود را بر حقایق بسته‌اند. این افراد ببینند آیا مصاحبه‌ها، نامه‌ها و بیانیه‌هایی که صادر می‌کنند و با روح تعالیم حضرت امام راحل(ره) منافات دارد، باعث تفرقه است یا انتشار تصاویر واقعی اغتشاشگران که مورد دید و قضاوت مردم است؟ چرا کسانی باید از افشای نیات پلید اغتشاشگران در برهم زدن وحدت ملی و زیر پا نهادن ارزش‌های دینی و انقلابی توسط صداوسیما این‌گونه نگران شوند؟
به گزارش فارس، پس از پخش تصاویر مربوط به حرمت‌شکنی نسبت به تصاویر امام خمینی(ره) توسط اغتشاشگران در روز دانشجو ، مهدی کروبی با انتشار نامه‌ای خطاب به سید عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما مدعی شده بود این تصاویر ساختگی و عامل برهم زدن وحدت ملی است.

/ 1 نظر / 4 بازدید
دانشجو

فوری - در مورد این کلیپ خود قضاوت بکنید : http://daneshjoo-news.persianblog.ir/post/834 كروبي رسوا مي شود .