سایت موسوی، رسما خواستار تجزیه خاک مقدس ایران شد + عکس

سرانجام نقاب حمایت از وطن و میهن‌دوستی جریانات حامی میرحسین موسوی و ادعاهای این جریان در زمینه حمایت از حقوق مردم ایران کنار رفت و این افراد ماهیت واقعی خود را نمایان کردند.

سایت اینترنتی "کلمه" که به عنوان تریبون رسمی اعلام مواضع آقای موسوی شناخته می‌شود، در اقدامی عجیب، دست به اجرا و تبلیغ خواسته‌های گروهک‌ها تجزیه‌طلب "کومله" و "پژاک" در مناطق غربی کشور زده است و صریحا اعلام کرده که کردستان باید به عنوان یک منطقه "کرد محور" مدیریت شود!

این سایت پا را از این هم فراتر گذاشته و به سبک این گروهک‌های تروریستی تجزیه‌طلب، دست به تهیه و توزیع جزوات ضدایرانی آن هم با زبان کردی زده است؛ اقدامی که تاکنون تنها از سوی سایت‌های تجزیه‌طلب و به منظور ایجاد درگیری در میان اقوام ایرانی صورت می‌گرفت و اکنون اصلاح‌طلبان هم به این جریان پیوسته‌اند.

 

بخشی از جزوه سایت رسمی میرحسین موسوی که برای توزیع در مناطق کردنشین تهیه شده است

تبلیغ جریان‌های تجزیه‌طلب که به دنبال تضعیف جایگاه ایران در عرصه بین‌المللی هستند درحالی از سوی این سایت پیگیری شده که جمهوری اسلامی ایران همواره احترام به قومیت‌ها و نژادهای مختلف را در رأس اهداف و برنامه‌ریزی‌های خود قرار داده است.

احترام و ارزشگذاری مسئولان ایران به قومیت‌های مختلف به ویژه کردهای عزیز که در دوران 8 سال جنگ تحمیلی مسئولیت پاسبانی و پاسداری از مرزهای این خاک مقدس را برعهده داشتند، تا حدی است که شبکه استانی کردستان تمامی برنامه‌های خود را به زبان کردی پخش می‌کند و گویندگان رسانه ملی با گویش محلی به اجرای برنامه می‌پردازند؛ موضوعی که ادعای مخالفت جمهوری اسلامی ایران با ترویج زبان و فرهنگ کردستان را به یک لطیفه تبدیل می‌کند تا یک واقعیت اجتماعی.

همین مساله درباره شبکه‌های استانی آذربایجان، بلوچستان و حتی خوزستان هم صدق می‌کند.

 

سایت رسمی آقای موسوی مدعی شده که جمهور اسلامی ایران اجازه ترویج زبان کردی را نمی‌دهد!

درصورتی که اکنون تمامی گویندگان شبکه استانی کردستان با گویش کردی به اجرای برنامه‌ می‌پردازند

از سوی دیگر، این حرکت عجیب و ضدوطنی درحالی از سوی سایت رسمی میرحسین موسوی صورت گرفته که سران قومیت‌های مختلف ایرانی تاکنون بارها و بارها اعلام کرده‌اند که با هر نژاد و زبان، خود را متعلق با خاک مقدس ایران می‌دانند و در مقابل گروهک‌هایی که ادعای تجزیه‌طلبی به بهانه‌های قومی و قبیله‌ای دارند، خواهند ایستاد.

گفتنی است پروژه سکتاریزاسیون (تجزیه سرزمینیِ کشورها) یکی از برنامه‌های رسمی و علنی نظام سرمایه‌داری برای جلوگیری از استقلال کشورهای درحال توسعه است.

در ایران عزیز هم تاکنون گروهک‌های متعددی برای ایجاد اینگونه تحرکات ضدایرانی فعالیت داشته‌اند که می‌توان از گروهک تروریستی ریگی به عنوان معروف‌ترین آن‌ها نام برد که در منطقه جنوب شرقی ایران فعالیت داشت و ادعای برتری قوم بلوچ را ترویج می‌کرد؛ ادعایی که بارها با مخالفت رسمی سران بلوچ ایرانی روبرو شده است و آن‌ها اعلام کرده‌اند که ریگی تنها به دنبال ضربه زدن به ایران است، نه برتری‌جویی بلوچستان.

گروهک‌های پان‌ترک در آذربایجان، پان‌عرب در خوزستان و پان کرد در کردستان از جمله این گروهک‌ها هستند که حتی برای ایجاد ناامنی در مناطق فوق، دست به عملیات‌های گسترده تروریستی و به شهادت رساندن تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان زده‌اند.

مدل نوین سناریوی سکتاریزاسیون به این صورت است که پس از ایجاد درگیری قومی (مبتنی بر قاعده انگلیسی تفرقه بیانداز و حکومت کن) در یک منطقه، نیروهای شورشی و جدایی‌طلب را تجهیز، آموزش و سپس مسلح می‌کنند (مانند اقدامات تروریستی گروهک ریگی در بلوچستان، گروهک‌های پژاک و کومله در کردستان). طبیعی است دولت مرکزی هر کشوری هرگز اجازه درگیری مسلحانه را نمی‌دهد و این گروهک‌ها را سرکوب می‌کند. سپس رسانه‌ها خبری به میدان می‌آیند و با استفاده از الفاظی همچون "فاجعه انسانی"، "نسل‌کشی"، "زیرپا گذاشتن حقوق اقلیت‌ها" و... آن را تا حد ممکن بزرگنمایی می‌کنند تا سازمان‌های بین‌المللی فعال شوند و علیه دولت مرکزی بیانیه صادر کنند.

به نظر می‌رسد سایت "کلمه" رسما وارد پروژه تجزیه‌طلبی خاک ایران شده است؛ سناریویی که فعالان سیاسی وقوع ان را از همان ابتدای شکل‌گیری آشوب‌های خیابانی سال گذشته در تهران پیش‌بینی کرده بودند.

/ 0 نظر / 10 بازدید